HARMONOGRAM ROKU SZKOLNEGO

4 wrzesień 2019 r. - 1 październik 2019 r.
Turnus I
Blacharz samochodowy 721306 II Konsultacje
Blacharz samochodowy 721306 III
Cukiernik 751201 II Grupa 1
Elektromechanik pojazdów samochodowych 741203 III
Fryzjer 514101 I Grupa 1
Murarz-tynkarz 711204 II Konsultacje
Murarz-tynkarz 711204 III
Stolarz 752205 I Grupa 1
4 wrzesień 2019 r. - 1 październik 2019 r.
2 październik 2019 r. - 29 październik 2019 r.
Turnus II
Kierowca mechanik 832201 III Konsultacje
Kucharz 512001 I Grupa 1
Lakiernik samochodowy 713203 I Grupa 1
Mechanik pojazdów samochodowych 723103 III
Monter sieci i instalacji sanitarnych 712618 II Konsultacje
Monter sieci i instalacji sanitarnych 712618 III Konsultacje
Piekarz 751204 I Grupa 1
Sprzedawca 522301 II Grupa 1
Stolarz 752205 II
2 październik 2019 r. - 29 październik 2019 r.
30 październik 2019 r. - 26 listopad 2019 r.
Turnus III
Cukiernik 751201 III Grupa 1
Elektryk 741103 II
Fryzjer 514101 III
Kucharz 512001 I Grupa 2
Mechanik pojazdów samochodowych 723103 I Grupa 1
Monter sieci i instalacji sanitarnych 712618 I
Operator obrabiarek skrawających 722307 II
Pracownik pomocniczy gastronomii 941203 I Konsultacje
Sprzedawca 522301 I
30 październik 2019 r. - 26 listopad 2019 r.
27 listopad 2019 r. - 3 styczeń 2020 r.
Turnus IV
Elektryk 741103 III
Fryzjer 514101 I Grupa 2
Kucharz 512001 II
Mechanik pojazdów samochodowych 723103 I Grupa 2
Piekarz 751204 III
Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej 911205 I
Stolarz 752205 I Grupa 2
27 listopad 2019 r. - 3 styczeń 2020 r.
7 styczeń 2020 r. - 14 luty 2020 r.
Turnus V
Cukiernik 751201 I Grupa 1
Elektromechanik 741201 I
Elektromechanik pojazdów samochodowych 741203 II
Elektronik 742117 I Konsultacje
Kucharz 512001 III
Lakiernik 713201 III
Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych 742202 I Konsultacje
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 712905 I Grupa 1
Operator obrabiarek skrawających 722307 III
7 styczeń 2020 r. - 14 luty 2020 r.
17 luty 2020 r. - 13 marzec 2020 r.
Turnus VI
Elektryk 741103 I
Cukiernik 751201 III Grupa 2
Lakiernik 713201 II
Mechanik-monter maszyn i urządzeń 723310 II Konsultacje
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 712905 II
Ogrodnik 611303 I Konsultacje
Sprzedawca 522301 III
Ślusarz 722204 II
Wędliniarz 751107 II Konsultacje
Wędliniarz 751107 III Konsultacje
17 luty 2020 r. - 13 marzec 2020 r.
16 marzec 2020 r. - 17 kwiecień 2020 r.
Turnus VII
Kierowca mechanik 832201 II
Kucharz 512001 I Grupa 3
Mechanik pojazdów samochodowych 723103 II
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 712905 I Grupa 2
Ogrodnik 611303 II Konsultacje
Ogrodnik 611303 III Konsultacje
Operator obrabiarek skrawających 722307 I
Piekarz 751204 I Grupa 2
16 marzec 2020 r. - 17 kwiecień 2020 r.
20 kwiecień 2020 r. - 15 maj 2020 r.
Turnus VIII
Blacharz samochodowy 721306 I
Cukiernik 751201 I Grupa 2
Kelner 513101 I
Kierowca mechanik 832201 I
Krawiec 753105 I
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 712905 III
Sprzedawca 522301 II Grupa 2
Stolarz 752205 III
Lakiernik samochodowy 713203 I Grupa 2
20 kwiecień 2020 r. - 15 maj 2020 r.
18 maj 2020 r. - 12 czerwiec 2020 r.
Turnus IX
Betoniarz-zbrojarz 711402 I Konsultacje
Cukiernik 751201 II Grupa 2
Elektromechanik pojazdów samochodowych 741203 I
Fryzjer 514101 II
Krawiec 753105 II Konsultacje
Mechanik-monter maszyn i urządzeń 723310 I Konsultacje
Murarz-tynkarz 711204 I
Piekarz 751104 II
Ślusarz 722204 I
18 maj 2020 r. - 12 czerwiec 2020 r.

DANE KONTAKTOWE

Adres korespondencyjny

Centrum Kształcenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej
41-709 Ruda Śląska, ul. Planty Kowalskiego 3

Telefon kontaktowy

(32) 340-49-18

Poczta elektroniczna

odidz@ckprsl.pl

WAŻNE DOKUMENTY

Harmonogram turnusów dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników

Skierowanie ucznia na turnus dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników

Skierowanie grupy uczniów na turnus dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników

Podanie o egzamin klasyfikacyjny z turnusów dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników

Podanie o egzamin poprawkowy z turnusów dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników

OFERTA EDUKACYJNA

Turnusy dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników trwają 4 tygodnie i obejmują 136 godzin zajęć. W grupach do 5 osób prowadzone są konsultacje obejmujące 30 godzin lekcyjnych. Zgłoszenia uczniów na nowy rok szkolny przyjmujemy z wyszczególnieniem zawodów i podaniem ilości uczniów:

  • do 15 kwietnia z klas najwyższych (II i III),
  • do końca sierpnia (z wszystkich klas).

Naszą ofertę edukacyjną dostosowujemy do aktualnych potrzeb i zainteresowania szkół. Centrum Kształcenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej organizuje turnusy w następujących zawodach:

  • Betoniarz-zbrojarz 711402
  • Blacharz 721301
  • Blacharz samochodowy 721306
  • Cukiernik 751201
  • Elektronik 742117
  • Elektromechanik 741201
  • Elektromechanik pojazdów samochodowych 741203
  • Elektryk 741103
  • Fryzjer 514101
  • Kierowca mechanik 832201
  • Krawiec 753105
  • Kucharz 512001
  • Lakiernik 713201
  • Mechanik-monter maszyn i urządzeń 723310
  • Mechanik motocyklowy 723107
  • Mechanik pojazdów samochodowych 723103
  • Monter konstrukcji budowlanych 711102
  • Monter sieci i instalacji sanitarnych 712618
  • Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 712905
  • Murarz-tynkarz 711204
  • Ogrodnik 611303
  • Operator obrabiarek skrawających 722307
  • Piekarz 751204
  • Sprzedawca 522301
  • Stolarz 752205
  • Ślusarz 722204
  • Wędliniarz 751107

NASI PARTNERZY