HARMONOGRAM ROKU SZKOLNEGO

4 wrzesień 2019 r. - 27 wrzesień 2019 r.
Turnus I
Blacharz samochodowy 721306 II
Cukiernik 751201 II Grupa 1
Elektromechanik pojazdów samochodowych 741203 III
Murarz-tynkarz 711204 III
Sprzedawca 522301 II Grupa 1
Stolarz 752205 II
4 wrzesień 2019 r. - 27 wrzesień 2019 r.
30 wrzesień 2019 r. - 25 październik 2019 r.
Turnus II
Fryzjer 514101 I
Kierowca mechanik 832201 II
Lakiernik 713201 I
Mechanik pojazdów samochodowych 723103 II
Murarz-tynkarz 711204 I
Piekarz 751204 III
Sprzedawca 522301 III
30 wrzesień 2019 r. - 25 październik 2019 r.
28 październik 2019 r. - 22 listopad 2019 r.
Turnus III
Cukiernik 751201 I Grupa 1
Elektryk 741103 II
Kucharz 512001 I Grupa 1
Mechanik pojazdów samochodowych 723103 I
Monter sieci i instalacji sanitarnych 712618 I
Operator obrabiarek skrawających 722307 II
28 październik 2019 r. - 22 listopad 2019 r.
25 listopad 2019 r. - 20 grudzień 2019 r.
Turnus IV
Cukiernik 751201 III Grupa 1
Elektryk 741103 III
Monter sieci i instalacji sanitarnych 712618 II
Monter sieci i instalacji sanitarnych 712618 III
Operator obrabiarek skrawających 722307 III
Stolarz 752205 I
25 listopad 2019 r. - 20 grudzień 2019 r.
2 styczeń 2020 r. - 7 luty 2020 r.
Turnus V
Blacharz samochodowy 721306 III
Cukiernik 751201 I Grupa 2
Elektromechanik pojazdów samochodowych 741203 II
Kucharz 512001 III
Lakiernik 713201 III
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 712905 I
2 styczeń 2020 r. - 7 luty 2020 r.
10 luty 2020 r. - 6 marzec 2020 r.
Turnus VI
Elektryk 741103 I
Krawiec 753105 II Konsultacje
Kucharz 512001 I Grupa 2
Lakiernik 713201 II
Mechanik-monter maszyn i urządzeń 723310 II Konsultacje
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 712905 II Grupa 1
Sprzedawca 522301 I
Ślusarz 722204 II
Wędliniarz 751107 II Konsultacje
Wędliniarz 751107 III Konsultacje
10 luty 2020 r. - 6 marzec 2020 r.
9 marzec 2020 r. - 3 kwiecień 2020 r.
Turnus VII
Fryzjer 514101 III
Kierowca mechanik 832201 III Konsultacje
Kucharz 512001 II
Mechanik pojazdów samochodowych 723103 III
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 712905 II Grupa 2
Ogrodnik 611303 II Konsultacje
Ogrodnik 611303 III Konsultacje
Operator obrabiarek skrawających 722307 I
Piekarz 751204 I
9 marzec 2020 r. - 3 kwiecień 2020 r.
8 kwiecień 2020 r. - 10 maj 2020 r.
Turnus VIII
Blacharz samochodowy 721306 I
Cukiernik 751201 III Grupa 2
Kierowca mechanik 832201 I
Krawiec 753105 I
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 712905 III
Sprzedawca 522301 II Grupa 2
Stolarz 752205 III
8 kwiecień 2020 r. - 10 maj 2020 r.
11 maj 2020 r. - 5 czerwiec 2020 r.
Turnus IX
Cukiernik 751201 II Grupa 2
Elektromechanik pojazdów samochodowych 741203 I
Fryzjer 514101 II
Mechanik–monter maszyn i urządzeń 723310 I
Murarz-tynkarz 711204 II
Piekarz 751104 II
Ślusarz 722204 I
Wędliniarz 751107 I Konsultacje
11 maj 2020 r. - 5 czerwiec 2020 r.

DANE KONTAKTOWE

Adres korespondencyjny

Centrum Kształcenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej
41-709 Ruda Śląska, ul. Planty Kowalskiego 3

Telefon kontaktowy

(32) 340-49-18

Poczta elektroniczna

odidz@ckprsl.pl

WAŻNE DOKUMENTY

Harmonogram turnusów dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników

Skierowanie ucznia na turnus dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników

Skierowanie grupy uczniów na turnus dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników

Podanie o egzamin klasyfikacyjny z turnusów dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników

Podanie o egzamin poprawkowy z turnusów dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników

OFERTA EDUKACYJNA

Turnusy dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników trwają 4 tygodnie i obejmują 136 godzin zajęć. W grupach do 5 osób prowadzone są konsultacje obejmujące 30 godzin lekcyjnych. Zgłoszenia uczniów na nowy rok szkolny przyjmujemy z wyszczególnieniem zawodów i podaniem ilości uczniów:

  • do 15 kwietnia z klas najwyższych (II i III),
  • do końca sierpnia (z wszystkich klas).

Naszą ofertę edukacyjną dostosowujemy do aktualnych potrzeb i zainteresowania szkół. Centrum Kształcenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej organizuje turnusy w następujących zawodach:

  • Betoniarz-zbrojarz 711402
  • Blacharz 721301
  • Blacharz samochodowy 721306
  • Cukiernik 751201
  • Elektronik 742117
  • Elektromechanik 741201
  • Elektromechanik pojazdów samochodowych 741203
  • Elektryk 741103
  • Fryzjer 514101
  • Kierowca mechanik 832201
  • Krawiec 753105
  • Kucharz 512001
  • Lakiernik 713201
  • Mechanik-monter maszyn i urządzeń 723310
  • Mechanik motocyklowy 723107
  • Mechanik pojazdów samochodowych 723103
  • Monter konstrukcji budowlanych 711102
  • Monter sieci i instalacji sanitarnych 712618
  • Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 712905
  • Murarz-tynkarz 711204
  • Ogrodnik 611303
  • Operator obrabiarek skrawających 722307
  • Piekarz 751204
  • Sprzedawca 522301
  • Stolarz 752205
  • Ślusarz 722204
  • Wędliniarz 751107

NASI PARTNERZY